5 پلیس آستین بررسی بیش از استفاده از زور در تظاهرات

(AUSTIN, Texas) — پنج Austin افسران پلیس در حال پرداخت اداری وظیفه در میان تحقیقات مربوط به استفاده از آنچه مقامات تماس “کمتر کشنده” نیروی ممکن است در طول تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی با توجه به اداره پلیس.

بررسی شرح زیر است اعتراض عمومی پس از دو نفر شرکت کننده در تظاهرات در آستین موجب مرگ جورج فلوید به شدت مجروح شدند که توسط ماموران کیسه لوبیا دور — مهمات است که اجرای قانون بداند “کمتر کشنده” از گلوله.

افسران نیکلاس Gebhart کیو یک جان Siegel, Derrick لیمن و کایل Felton بودند تحت بررسی قرار داده که از جمعه و وظایف خود را محدود شده است.

یک سخنگوی پلیس آستین گفت: در یک ایمیل به شنبه که این گروه نمی تواند تایید کند که آیا ماموران درگیر شدند در این موارد 20 ساله جاستین هاول یا 16 ساله براد لوی آیالا بودند که هر دو در بیمارستان بستری و پس از اینکه ناخواسته به ضرب گلوله در سر با کیسه لوبیا دور در جریان تظاهرات هفته گذشته از ماه مه.

در این بیانیه ذکر شده در حال انجام تحقیقات در آن استدلال برای محدود کردن انتشار اطلاعات است.

Austin Police Association بلافاصله پاسخ به آسوشیتد پرس از نظر شنبه ،

اداری پرداخت می شود وظیفه محدودیت نوع کار افسران می توانید انجام دهید در حالی که آنها تحت بررسی است. پلیس آستین سیاست می گوید افسران می تواند قرار داده شده در پرداخت اداری وظیفه در انتظار تحقیقات به هر نیروی که منجر به آسیب جدی بدن نیاز به بستری شدن و استفاده از تاثیر سلاح.

Austin ویژه پلیس تحقیقات واحد و امور داخلی بخش در حال کار برای شناسایی دیگر افسران درگیر در اعتراض به حوادث مرتبط با توجه به این بیانیه.

فلوید 46 ساله ایرانی درگذشت, مارس 25 بعد از التماس برای تهویه در حالی که سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی فلوید گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. قتل او کاتالیز تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس. معترضان در Austin و در سراسر کشور به خیابان ها ریختند و به زور توسط پلیس استفاده می شود در برخی از درگیری در حالی که کشنده نیست, حال عواقب ویرانگر.

از سال 1990 تا 2014, گلوله های لاستیکی باعث 53 کشته و 300 معلول دائم میان 1,984 آسیب های جدی ثبت شده توسط پزشکی کارگران در بیش از یک دوجین از کشورها با توجه به Rohini هار یک پزشک اورژانس در اوکلند کالیفرنیا و اولیه نویسنده 2016 پزشکان برای حقوق بشر گزارش.

اداره پلیس آستین رئیس برایان مانلی گفت: پلیس آستین دیگر استفاده کمتر کشنده مهمات در جمعیت شرایط در طول یک ویژه Austin جلسه شورای شهر در ژوئن 4. بیش از 300 نفر امضا برای اظهار نظر عمومی در این جلسه به صحبت می کنند و پلیس در استفاده از زور شاهد در اواخر مارس تظاهرات.

___

اقاقیا کورونادو یک عضو سپاه برای آسوشیتد پرس/گزارش خانه ملت امریکا, اخبار ابتکار. گزارش برای امریکا غیر انتفاعی خدمات ملی برنامه ای است که روزنامه نگاران محلی در اتاق های خبر به گزارش undercovered مسائل.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>