2 بوفالو افسران پلیس به اتهام حمله برای تنه زدن 75 ساله از معترضان در ویدئو ویروسی

(بوفالو, n. y.) — دو بوفالو افسران پلیس متهم شدند با حمله روز شنبه دادستان گفت: پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن یک 75 ساله از معترضان در تظاهرات اخیر بیش از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا است.

رابرت McCabe و هارون Torgalski که تسلیم شنبه صبح التماس کرد گناه نیست به حمله درجه دوم. آنها آزاد شدند بدون وثیقه.

در یک کنفرانس خبری روز شنبه, دادستان منطقه جان فلین گفت: افسران “عبور یک خط است.”

افسران معلق شده بود بدون پرداخت سهشنبه پس از یک تلویزیون خدمه اسیر رویارویی شب قبل از نزدیکی پایان تظاهرات.

این فیلم نشان می دهد یک مرد شناخته شده به عنوان مارتین Gugino نزدیک شدن به خط helmeted افسران برگزاری باطوم به عنوان آنها پاک کردن تظاهرکنندگان از نیاگارا مربع در اطراف زمان 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

دو افسر فشار Gugino عقب مانده و او در ضربات سر خود را بر روی پیاده رو. خون نشت به عنوان افسر پیاده روی گذشته است. یک افسر خم به بررسی مجروح مرد قبل از افسر دیگر خواستار همکار برای راه رفتن نگه دارید.

تصویری از برخورد موجب خشم آنلاین به عنوان تظاهر کنندگان را به شهرستانها در سراسر کشور در اعتراض به Floyd مرگ است.

“من فکر می کنم وجود دارد مسئولیت کیفری از آنچه من تو را دیدم در این ویدئو” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در جلسه روز شنبه. “من فکر می کنم آنچه که شهردار بود و دادستان منطقه انجام داد درست بود و من آنها را تحسین برای اقدام به عنوان به سرعت به عنوان آنها انجام داد.”

“چیزی که ما دیدم وحشتناک و نفرت انگیز و به اعتقاد من غیر قانونی,” او اضافه شده است.

اما ده ها تن از بوفالو افسران پلیس بودند که خشم خود را بیش از همکار افسران تعلیق پا را از بخش کنترل جمعیت واحد جمعه. این استعفا افسران نیست ترک شغل خود را در دسترس نباشد.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>