چگونه برای نوشتن جستجوگرها دوستانه محتوا به صورت رایگان و نویسنده مطبوعات

[ad_1]

شما یک نویسنده با یک کتاب بزرگ است. در حال حاضر چه ؟ اول از همه شما باید درمان کتاب خود و حرفه خود را به عنوان یک کسب و کار, کسب و کار آنلاین که در آن موفق ترین کسب و کار قرار دارد این روزها به دلیل اینترنت فراهم می کند یک پلت فرم رایگان و رایگان منابع به نویسندگان.

به عنوان یک نویسنده شما باید بر روی یک ثابت در جستجوی راه هایی برای ترویج کتاب خود را و پیدا کردن راه های جدید برای استفاده از تکنولوژی برای افزایش مشخصات عمومی خود را و درآمد. چه بهتر از راه برای ترویج کار خود را به ایجاد یک پروفایل عمومی و افزایش درآمد خود را نسبت به نوشتن یک سری از اینترنت و مطبوعات و مقالات برای استفاده به عنوان تبلیغات? اینترنت تغییر کرده است نوشتن بازی و کوتاه شدن فاصله بین نویسندگان اگر شما می توانید استطاعت به استخدام یک مطبوعات عامل (که من نمی توانم) برای ایجاد و نوشتن در رسانه ها و یا اگر شما مایل به توسعه مهارت های لازم برای نوشتن اخبار در مورد پروژه های خود را (که شما می توانید).

این صدا ممکن است دلهره آور اما, اگر شما یک نویسنده در حال حاضر تولید خود را نوشته مواد نباید چنین کشش برای شما. نوشتن در اینترنت منتشر شده در مطبوعات و مقالات شما نیاز به یادگیری چند مهارت های جدید است که شما ممکن است مورد نیاز برای نوشتن و چاپ در مطبوعات. وجود دارد بسیاری از منابع به توان در یک جستجو ساده وب است که می تواند راهنمای شما در جهت تبدیل شدن به مهارت در نوشتن در اینترنت منتشر شده در مطبوعات است که متفاوت از چاپ مطبوعات که برای اینترنت, اخبار, نیاز به جذب موتورهای جستجو به این مواد اضافه شده در وب سایت و وبلاگ و شبکه های رسانه های اجتماعی و اخبار آنلاین توزیع خدمات است.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ابزار کلمات کلیدی و عبارات کلیدی تغییر به طور مداوم با تغییرات در روند محبوب. به عنوان جستجوهای بیشتر تصفیه شده و تخصصی جستجو کلید واژه ابزار باید پاسخ دهند و ما نیز باید پاسخ با پیش بینی تغییرات در بازار زبان. هنگام ارسال مطبوعات به توزیع کنندگان آنلاین, نگاهی به خود را به عنوان پیشنهادات خود را برای موضوع خود را. بیشترین خدمات را توسعه داده اند جستجوگرها ابزار از نوعی است که طراحی شده برای کمک به شما بهینه سازی منتشر شده در مطبوعات و مقالات برای اهداف خود. مطمئن شوید برای بررسی آنچه آنها را به ارائه و استفاده از آنها دستی پیشنهادات خود را به شما نشان می دهد چه توزیع کننده در نظر گرفته می شود موفق برای این موضوع شما را تحت پوشش.

امروز مستقیم و بی واسطه و اطلاعات به روز رسانی در حال حکومت به دلیل اهمیت رو به رشد وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی و اینترنت در جوامع مشارکتی سیستم عامل و وب تحرک. فن آوری های مانند تلفن همراه و تلفن های هوشمند و آنلاین کتاب خوانندگان را افزایش دهد ما نیاز به انطباق با استراتژی SEO به منظور زنده ماندن در جستجوگرها بازی. اما فراموش نکنید که شما در نهایت نوشتن برای انسان تا کلمات شما را انتخاب کرد همچنین باید حس را به انسان ها که در حال جستجو در وب برای اطلاعات. درک رابطه بین انسان خوانندگان و موتورهای جستجو کمک خواهد کرد که شما را تولید و منتشر شده در مطبوعات که ایجاد یک استراتژی برای رسیدن به شما و محصولات خود را در مقابل مخاطبان. هنگامی که شما توجه مخاطبان ارسال آنها را به وبلاگ خود و یا وب سایت برای یادگیری بیشتر در مورد شما و کتاب و خدمات است. هنگامی که وجود دارد شما باید برای متقاعد کردن شما بازدید کنندگان برای اقدام:

 • استخدام شما را به صحبت می کنند به گروه خود
 • درخواست خدمات خود را به نوشتن برای یک قرارداد
 • محل شما در نگهدارنده به عنوان یک مشاور
 • خرید کتاب خود را

هدف از تمام آزادی مطبوعات توسعه است برای به دست آوردن مخاطبان به اقدام زمانی که آنها رسیدن به مقصد شما را ترغیب آنها به اکتشاف. خاص باشد. را برای مسلم است که بازدید کنندگان را می دانم منظور شما چیست بدون دستورالعمل. مطمئن باشید به آنها بگویید که دقیقا آنچه شما می خواهید آنها را به انجام و آنها را به وسیله ای برای انجام این عمل است. آنها را به یک لینک خرید کتاب خود را; ارائه خدمات خود را شرح و ترک یک ایمیل آدرس تماس.

موفقیت خود را در منطقه از اقدام شما می خواهید به بازدید کنندگان بستگی درخواست تجدید نظر از سایت خود و سهولت که با آن بازدید کنندگان خود را قادر به حرکت در اطراف سایت خود را و به یک کتاب خرید و یا درخواست برای خدمات خود را. رویکرد اینترنت منتشر شده در مطبوعات همان راه شما رویکرد سنتی و چاپی منتشر شده در مطبوعات با این تفاوت که در این فرم از موتور جستجو و آگاهی است. در تلاش ما برای جلب رضایت موتورهای جستجو ما نمی توانیم فراموش نکنید مهم اطلاعات اولیه.

 • زندگینامه طرح
 • اطلاعات تماس
 • لیست خود را به صحبت کردن موضوعات
 • چند کتاب قابل توجهی افتخارات
 • لینک به وبلاگ خود را به وب سایت یا صفحات دیگر
 • لینک به ویدیو شما در عمل
 • لینک به پوشش اخبار در مورد کتاب خود را
 • لینک به گزیده ای از صفحه تلویزیون ظاهر

لینک می تواند به مخاطبان اضافی اطلاعات دقیق در مورد شما کتاب خود را و خدمات شما را بدون به هم ریختن مطبوعاتی خود را. و اگر شما یک فرصت برای شامل تصاویر شامل یک عکس از جلد کتاب برای ترویج خود را به عنوان یک نویسنده منتشر شده و با کیفیت خوب عکس از خودتان. مطمئن شوید که تصاویر در فرمت jpeg.

نوشته شده در مطبوعات برای چاپ و اینترنت من آموخته اند که تفاوت بین یک نویسنده, اینترنت, آزادی مطبوعات و چاپ و انتشار مطبوعات – هر دو در نظر گرفته شده برای ایجاد تبلیغات در بالا توضیح داده – نیاز به کلمات کلیدی در اینترنت منتشر شده در مطبوعات است که می تواند پیشنهاد رایگان و یا پرداخت خدمات SEO. مطمئن شوید که برای انجام یک جستجو در وب برای پیدا کردن مفید ترین منابع جستجوگرها برای نیازهای شما. اینترنت و مطبوعات و ابزار است که هیچ نویسنده می تواند زنده بماند در این سن از بازاریابی آنلاین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع بخوانید: تبلیغ رایگان و یا کتاب خود را.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>