بالا 5 جوملا SEO پسوند

[ad_1]

بدون شک جوملا برنده جایزه و بسیار قدردانی رایگان و منبع باز سیستم مدیریت محتوا یا CMS است که مقدار زیادی از پسوند استفاده کنید. بیش از 20 میلیون وب سایت های مبتنی بر این سیستم مدیریت محتوا به دلیل جستجوگرها طبیعت و ویژگی های برجسته.

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از تکنیک های که استفاده می شود برای افزایش رتبه یک وب سایت است. پسوند های ارائه شده توسط جوملا یکی از ساده ترین راه برای طراحی و توسعه یک جستجوگرها سایت. در اینجا یک لیست از بالا 5 جوملا SEO پسوند است که شما باید سعی کنید به رتبه بالاتر در گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر.

Xmap: بدون شک یک وب سایت که حاوی نقشه سایت یک رتبه بالاتر از هر سایت در موتورهای جستجو متفاوت است. Xmap شناخته شده جوملا افزونه به شما کمک خواهد برای ایجاد یک نقشه سایت به طور خودکار خود را بر اساس سایت منو. این افزونه است که باید برای هر صاحب وب سایت که می خواهد برای افزایش رتبه وب سایت خود را به دلیل آن است که یک گزینه ایده آل برای ترافیک سنگین سایت.

SEO هوشمند: یکی دیگر از مهم جوملا SEO extension است که دوست داشتنی شده توسط میلیون ها نفر از توسعه دهندگان است SEO هوشمند. آن است که به ویژه طراحی شده برای به تازگی طراحی و توسعه سایت و یا سایت های که فقط شروع به بهینه سازی فرایند. این ارائه می دهد طیف گسترده ای از ویژگی های و به شما می دهد نتایج که بیش از انتظارات خود را.

Joomla SEF: آن است که قابل گسترش است که کمک می کند تا به ساخت SEO-friendly Url برای وب سایت خود را. آن است که باید برای هر کسی که دارای یک وب سایت بر اساس این برنده جایزه سیستم مدیریت محتوا. آن است که کاملا رایگان برای دانلود و مقدار زیادی از امکانات را که در واقع خود را توسعه و بهینه سازی فرآیند ساده برای شما.

SEO ساده: آن است که به طور گسترده ای شناخته شده برای آن قابلیت تبدیل به یک بخش از آغاز متن به توضیحات متا که موجب صرفه جویی در شما مقدار زیادی از زمان. آن را بسیار توصیه می شود و بیشتر مورد استفاده توسط توسعه دهندگان بی شماری در سراسر جهان است.

SH404SEF: این یکی از محبوب ترین و به شدت توصیه می شود SEO پسوند است که سخت به یاد داشته باشید اما باید قابلیت پشتیبانی از تمام نسخه های جوملا. این است که به خصوص برای استفاده بازنویسی آدرس ها را به آنها را در یک قالب دوستانه است که آسان به خواندن توسط انسان و یا وب عنکبوت به عنوان به خوبی. وبلاگ نویسان و یا کسب و کار بیشتر از آن استفاده کنید. علاوه بر این کاربران را قادر می سازد برای پیگیری خود را از سایت های به اشتراک گذاری اجتماعی است که کمک می کند تا تعیین کنید چگونه سایت خود را رتبه بندی.

[ad_2]

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>